سفری به منطقه استوایی

پس از کلی تحقیق ازدوستانی که به مالزی سفر کرده بودند به این نتیجه رسیدم که با گلف ایر برنامه سفر را بریزیم ویک مزیت هم برای ما داشت چون یکی از دوستان همسفر قرار بود از برازجان بیاید و شیراز هم  نسبتا" به هر دوی ما نزدیک بود.

بلیط ها را که رزرو کردیم تحقیقات اینترنتی را برای برنامه سفر شروع کردم و لیست هتلها و مناطق گردشگری و و وضعیت اقلیمی رو با برنامه زمانی سفر تطبیق دادم و دوروز قبل از موعد حرکت بار سفر رو به سمت شیراز را بستمیم ودوروزی را در خدمت دوست عزیزم آقا مجید وخانواده محترم همسرشان بودیم و و بازدیدی از حافظیه و مناطق گردشکری  شیراز داشتیم هرچند فرصت دیدن باغ عفیف آباد را از دست دادیم و درکل در حضور این عزیزان واقعا خوش گذشت.

طبق روال دوساعتی قبل از پرواز در معیت آقا مجید به فرودگاه شیراز رفتیم و پس از پرداخت مبلغ 500000 ریال عوارض خروجی به ازای هر نفر و گرفتن کارت پرواز به انتظار نشستیم . نهایتا با حدود سه ساعت تاخیر به بحرین رسیدیم و پرواز مالزی رو از دست دادیم و مسئولین مربوطه بلیطها رو با قطر ایر تغییر دادند لذا می بایست به قطر و بعد به مالزی برویم .

هرچند تاخیر ما به قیمت از دست دان روز اول مسافرت شد ولی تجربه پرواز با قطر ایر خالی از لطف نبود و توصیه می شود در صورتی قصد سفر با یکی از اینها را داشتید قطر ایر از همه نظر بهتر بود.

حدود ساعت 16:00 به وقت محلی  به مالزی رسیدیم و و در معیت یکی از بستگان جهت گرفتن هتل با یک دستگاه مینی ون که از دفترآژانسهای فرودگاه به قیمت حدود 200 رینگت (حدود70000 تومان) گرفتیم به سمت مرکزKL براه افتادیم و با توجه به موقعیت نسبتاخوب  هتل The Nomad SuCasa  از نظرنزدیکی به مرکز شهر و داشتن آپارتمانهای دوخوابه که ما دنبالش بودیم به ازای هر شب 460 رینگت (حدود 160000 تومان) را جهت ماندن انتخاب کردیم .

/ 0 نظر / 21 بازدید